5 דרכים להרוויח כסף דרך איביי

אתר מכירות

על מנת להצליח ולהרוויח כסף באיביי, חשוב לשווק את עצמכם ולמכור מוצרים שיש להם ביקוש, כאלה המתאימים לרוח התקופה ונותנים מענה מדויק למה שאנשים צריכים. המאמר יציע 5 דרכים להרוויח כסף ביעילות דרך איביי.

 

1 – מזהים הזדמנות והולכים עליה בכל הכוח

אנשים רבים מעוניינים לעשות קצת כסף מהצד בין אם כבר פיתחו קריירה ובין אם לאו. הדרך הטובה ביותר היא לפתוח חשבון באיביי ולהתחיל למכור. כדי להרוויח בצורה יעילה צריך לעבוד נכון ולזהות הזדמנויות. אם כן, איך להרוויח כסף באיביי שההזדמנות ממש מול הפנים? הדרך הטובה היא לזהות מה אנשים צריכים ברוח התקופה. לא חייבים למכור למשל רק טרנינגים אם זיהיתם שזה מה שאנשים רוצים, אלא ללכת גם על מוצרים משלימים. למשל, משבר הקורונה גרם לאנשים לשהות יותר בבית ולכן הביקוש למוצרים כמו טרנינגים, נעלי בית ואביזרים נוספים גדל.

 

2 – טרנדים נפוצים

כדי לדעת מה אנשים צריכים צריך לעקוב אחר ביקוש למוצרים ולזהות את התחום המבוקש ביותר. למשל, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוסקים באימונים אישיים וזקוקים לאביזרים ולמכשירי ספורט. זיהיתם שיש לכך ביקוש? – לכו על זה בכל הכוח ותמכרו כמה שיותר. ייתכן והטרנד הזה יחלוף, אך אל דאגה יגיע טרנד אחר ועליכם יהיה רק לזהות אותו.

 

3 – חשיפה ושיווק

כדי למכור מוצרים באיביי אתם צריכים להיות חשופים לכמה שיותר קונים. על מנת לקבל חשיפה הכותרת של דף המוצר שלכם צריכה להיות חזקה ולכלול מילת מפתח הקשורה למוצר. אין צורך להגזים במילים ולהרשים כי זה עלול להבריח את הקונים ולכן יש לעשות זאת בחוכמה. גם האותיות לא צריכות להיות גדולות ובולטות מדי ובהחלט מספיק אות גדולה בתחילת מילה והשאר באותיות קטנות. חשוב גם להוסיף לדף המוצר עד 12 תמונות איכותיות שיראו את המוצר מזוויות שונות. כמה שיותר תמונות יעניקו מענה נרחב יותר ללקוחות. כתבו גם תיאור מפורט על המוצר כמו: מידות, משקל, חומרי גלם וכד'. ואל תשכחו להוסיף אלמנטים המוכיחים שאתם אמינים כמו תו אמינות מה שיבליט את המוצר ויעניק ללקוחות תחושה של בטחון.

 

4 – היסטוריית מכירות מועילה

כשאתם מעלים מוצרים לפרק זמן ארוך הם נשמרים בהיסטוריית המכירות. מי שמגיע למוצר שלכם יראה שבעבר נמכרו מוצרים נוספים ומבחינתו אם קנו סימן שזה אמין. בנוסף, על מנת שהקונים ירצו לרכוש את המוצר שלכם אל תפרסמו שיש לכם מלאי גדול. כשרואים שהמלאי קטן בטוחים שהמוצר נחטף ואוטוטו לא יהיה בכלל. זוהי טקטיקה שתדרבן את הרוכשים לרכוש ומהר.

 

5 – העניקו שירות מוצלח

כאשר מדובר בלקוחות לא מרוצים, טפלו מהם במיידי והשתדלו לפתור כל בעיה. הרוכשים מעוניינים במענה זמין ובשירות מקצועי וזה מה שעליכם לתת. כך רוב הלקוחות יעניקו לכם דירוג גבוה.

 

אשת מכירות