4 יתרונות באחסון אתרים מנוהל

אחסון אתרים מנוהל

יותר ויותר חברות עוברות לאחסון אתרים מנוהל ולא סתם, מדובר על אחד הפתרונות הטכנולוגיים היעילים בשנים האחרונות. במאמר הבא נסקור את היתרונות של אחסון אתרים מנוהל ואת הסיבות לכך שהוא הפך לפופולרי במיוחד.

 

אחסון אתרים מנוהל

לפני שנתחיל ביתרונותיו של אחסון אתרים מנוהל בואו נדבר על מה זה בכלל? אחסון אתרים מנוהל זה בעצם לאחסון את האתר שלכם על גבי ענן. הענן הוא אינו שרת פיזי אלא שרת טכנולוגי המבוסס על חוות שרתים ברחבי העולם. כלומר, אתם מקבלים את כל האפשרויות הקיימות בשרת הפיזי, ללא צורך לנהל אותו בפועל.

המשמעות של שרת על גבי ענן (והסיבה שקוראים לו מנוהל) היא שאתם לא צריכים לתפעל שרת משלכם, אלא נעזרים בספק חיצוני שדואג לכל מה שצריך.

ניהול אחסון אתרים

4 יתרונות משמעותיים לאחסון אתרים מנוהל

אז אחרי שהסברנו מה זה בכלל אחסון אתרים מנוהל, בואו נדבר על היתרונות:

 

חיסכון כספי

אז ראשון בין שווים הוא החיסכון בכסף. בסופו של דבר אתם מנהלים עסק ואין ספק שכל נושא הטכנולוגיה וה-IT עלול לגזול משאבים רבים, בין אם מדובר על תפעול, תחזוקה, אנשי צוות ועוד. בנוסף לכך, רוב העסקים לא צריכים את כל האחסון ששרת פיזי מספק ולכן, פעמים רבות לא תגיעו לנצילות מקסימלית בכל מקרה.

 

גמישות תוך כדי תנועה

לא תמיד אנחנו יודעים לחזות כל מצב וכל סיטואציה, לדוגמא הקורונה גרמה לחנויות אינטרנטיות להתחזק בין לילה. כאשר אנחנו רוצים לבצע פעולות תחזוקה או הרחבה בשרת פיזי, זה עלול לקחת זמן ולדרוש משאבים. באחסון שרתים מנוהל, תוכלו להרחיב את האחסון בקליק.

אחסון שרת מנוהל

פחות כאבי ראש

אם נהיה כנים, החלק הטנולוגי בארגון משמעותי וחשוב, אך יחד עם זאת הוא גם החלק שרוב הארגונים לא ממש רוצים להתעסק איתו (כמובן כאשר אנחנו מדברים על ארגון קטן או בינוני). אחסון שרתים מנוהל בעצם מוציא ממכם את ההתעסקות ומעביר אותה לספק חיצוני אשר דואג לכל מה שצריך: שדרוג, עבודות תחזוקה, הרחבה וצמצום ועוד.

 

אבטחה

שרת מנוהל על גבי ענן כולל בתוכו את האבטחה הגבוהה ביותר מה שמאפשר לכם להיות בראש שקט בכל הנשא של פרצות אבטחה או גניבת מידע.

 

מה העלות של אחסון אתרים מנוהל?

העלויות של אחסון אתרים מנוהל משתנות בהתאם לאחסון אותו אתם מעוניינים לרכוש, גודל החבילה ועוד. חשוב לשים לב שהחבילה תואמת את הצרכים שלכם לרבות, הפלטפורמה עליה בנוי האתר, גודל חבילת האחסון וכמו כן שירות תמיכה 24 שעות ביממה.

 

לסיכום

אין ספק שאחסון שרתים מנוהל בענן הפך למוצר פופולרי במיוחד בשנים האחרונות ולא בכדי, במאמר דיברנו על היתרונות העיקריים והמשמעותיים של אחסון אתרים מנוהל: חסכון כספי, גמישות, אבטחה, פחות כאבי ראש (ניהול אצל ספק חיצוני).

אחסון אתרים מנוהל