4 טיפים למעבר דירה חלק

4 טיפים למעבר דירה חלק

מעבר דירה הוא תמיד דבר מורכב, אולם אם עושים אותו בצורה נכונה עם הכנה מתאימה הוא יכול להפוך להרבה יותר פשוט. את מעבר הדירה יש לחלק לשני חלקים.

החלק הראשון נוגע לאריזת הדירה הישנה והחלק השני הוא זה שבו אנחנו מתארגנים בדירה החדשה. כדי להפוך את החיים שלכם לקצת יותר קלים, אנחנו כאן עם מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה בקלות.

 

בחירת ספק תקשורת לדירה החדשה

בדירה החדשה שלכם חשוב שיהיה לכם ספק תקשורת איכותי. הוט טריפל מאפשרים לכם גם להנות מתשתית איכותית שעובדת היטב בכל מקום, וגם עושים את זה במחיר שלא יקרע לכם את הכיס.

אל תגיעו למצב שבו נכנסתם לדירה חדשה ודווקא הרשת היא מה שלא עובד לכם. כדאי לסגור מראש על חבילה וכך ברגע שתיכנסו לדירה החדשה תוכלו להנות מרשת ותקשורת באיכות הכי גבוהה.

בחירת ספק תקשורת לדירה החדשה

אריזה נכונה של הציוד

אריזת הציוד היא אולי החלק הכי מורכב במעבר דירה, ולכן חשוב להיערך אליה בהתאם. עליכם לחשוב לא איך לארוז כמה שיותר מהר, אלא מה הסדר שבו תרצו לסדר את הדברים בדירה החדשה.

גם אם זה ייקח לכם קצת יותר זמן באריזה, בפריקת הציוד זה בהחלט יהיה משתלם. מומלץ לסדר את ארגזי ההובלה לפי החללים בדירה החדשה ולא לפי הסדר שלהם בדירה הישנה.

 

בחירת מוביל

אם כבר דברנו על הובלה, אי אפשר שלא להזכיר את החשיבות הרבה של בחירת מוביל.

מוביל אולי נשמע כמו משהו שלא באמת חשוב לנו כיון שהוא רק צריך לקחת את הציוד מהדירה הישנה לזו החדשה, אולם כל אחד שעבר דירה יוכל לספר לכם עד כמה מדובר על בעל מקצוע משמעותית בכל הנוגע למעבר דירה.בדקו היטב מי המוביל שאתם לקוחים, וכמובן סגרו מראש על מחיר ההובלה.

לעיתים מובילים עלולים להציע לכם מחיר נוח בהתחלה, אולם המחיר הזה לא יכלול את כל השירות שהם מעניקים לכם. כדי למנוע עגמת נפש מיותרת תוודאו שלכל אחד מהצדדים ברור מה השירות ומה המחיר.

בחירת מוביל

ביטוח

אחד הדברים שאנחנו נוטים להזניח הוא עניין הביטוח. ביטוח דירה יכול להציל אתכם במקרה של נזק, גניבה או שריפה.

לאף אחד מאיתנו אין יכולת לדעת מתי הדברים הללו יקרו, ולכן מומלץ עוד לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה לסגור מראש את ביטוח הדירה והתכולה שלה.

 

לסיכום

מעבר דירה הוא לא דבר קל, אולם הכנה נכונה יכולה לסייע לנו לעבור אותו בצורה טובה יותר. הדבר הראשון שעליו חשוב להקפיד הוא לארוז את הדירה הישנה בצורה שתאפשר לנו לפרוק את הציוד בקלות בדירה החדשה.

מומלץ גם לסגור מול ספק תקשורת עבור הדירה החדשה עוד לפני שאנחנו עוברים אליה כדי שמיד שנגיע יהיה לנו אינטרנט. בנוסף, זכרו לברר מראש על מוביל במחיר נוח.

4 טיפים למעבר דירה חלק