מה הוא קורס power bi?

שולחן עבודה

עולמות הטכנולוגיה מאפשרים לנו לעשות שימוש בכלים מתקדמים על מנת לנתח מידע. ככל שניתוח המידע נעשה בצורה טובה יותר, כך היעילות שלו עבורנו תהיה גבוהה. כמות המידע הרבה שאותה חברות ועסקים אוספים היום, מחייבת ידע טכנולוגי מעמיק כדי שנוכל לעשות במידע הזה שימוש. בנאיה קולג' אנחנו מאפשרים לכם לקחת קורס ייעודי בתחום הזה.

 

BI

עולם הBI או כפי שהוא נקרא בעברית מידע עסקי, הוא כינוי לתחום עסקי – טכנולוגי שבו אנחנו בתור בעלי עסקים לוקחים את המידע שאותו אספנו ומבצעים לו ניתוח מעמיק. המערכות השונות בתחום הזה מאפשרות לנו להבין איפה העסק שלנו נמצא ביחס לעבר, וכמובן מה תחזית הצמיחה שלו ביחס לעתיד. אחת הפלטפורמות הנוחות ביותר לביצוע הניתוח הזה היא power bi.

 

power bi

power bi היא מערכת לניתוח מידע מבית חברת מיקרוסופט. בדיוק כמו תוכנת האקסל המפורסמת, כך גם power bi מאפשרת לכם בתור בעלי עסקים לקבל דוחות איכותיים על העסק שלכם, כאלו שמקורות המידע שלהם יכולים להיות מספר רב של מאגרים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להכיר לעומק את הכלי הזה, ואת זה ניתן לעשות על ידי קורס power bi.

 

מה לומדים במהלך הקורס

השלב הראשון של הקורס כולל היכרות עם שפות התכנות המרכזיות של התחום הזה. ללא היכרות מעמיקה עם שפות התכנות אי אפשר להבין את הדרך שבה הכלי עובד, מה שגם יפגע ביכולת שלנו להפיק ממנו את המירב. לאחר השלב הראשוני נעבור לשלב שבו נכיר בצורה מקיפה את הפלטפורמה של מיקרוסופט לביצוע של בינה עסקית.

חשוב להבין שמדובר על כלי עם הרבה מאוד יכולות, וכמעט כל דבר שנצרך עבור העסק שלכם קיים בכלי הזה. אתם רק צריכים להכיר אותו וכמובן לדעת כיצד לעשות בו שימוש נכון. ככל שתעמיקו יותר בתכנים של הקורס כך הוא יוכל לשרת אתכם בצורה טובה יותר כאשר תגיעו למצב שבו אתם מביאים לידי ביטוי את התכנים הללו בעולם האמיתי.

 

תרגול ופרויקט

בניגוד לקורסים אחרים או ללימודי תואר, במהלך קורס power bi אתם מעמיקים לא רק בנושאים התיאורטיים אלא גם מבצעים תרגולים רבים ופרויקט גמר בהנחיה של מיטב אנשי המקצוע. לעיתים אנחנו יכולים ללמוד נושא, ורק כאשר נבוא ליישם אותו ניתקל בקשיים. בתחום הזה לתרגול ישנה חשיבות גדולה במיוחד, ואנחנו נותנים עליו דגש מרכזי לכל אורכו של הקורס.

 

לסיכום

power bi היא מערכת של חברת מיקרוסופט שמאפשרת לכם לבצע ניתוח של מידע עבור העסק שלכם בצורה יעילה. עם זאת, השימוש במערכת יכול להיות מורכב ובעזרת קורס power bi תוכלו לרכוש כלים שייתנו לכם יכולת להפוך את המערכת הזו למכפיל כוח בעסק שלכם. במהלך הקורס תכירו שפות תכנות ותערכו פרויקט שיכשיר אתכם לשימוש במערכת בתוך העולם העסקי.

סטטיסטיקות