הדרך הדיגיטלית למנוע כפל ביטוחים

מחשבון ועט על מסמך כפל ביטוחים

במשק הישראלי מסתובבים מיליארדי שקלים שאזרחי מדינת ישראל משלמים שלא כצורך, בעבור שירותי ביטוחים שלא מעניקים להם דבר. מדובר במצב שנקרא כפל ביטוחים – אך לצערנו לא כל אזרח במדינה מכיר את הנושא. כיום, מיזם חדש שעוסק בנושא מנגיש אותו לכלל האזרחים.

מחשבון ועט על מסמכי כפל ביטוחים

כפל ביטוחים

במדינת ישראל, פועלות מספר קופות חולים שמעניקות שירותים בריאותיים ושירותים אחרים לכלל האזרחים במדינה. כחלק מאותם שירותים, מקבלים אזרחי מדינת ישראל את האפשרות לעשות כיסוי וביטוח בריאותי – עליהם הם משלמים כל חודש לאותה קופת חולים. לפני מספר שנים, החלו מספר חברות ביטוח פרטיות לקום, ולהציע שירותי ביטוח ושירותים אחרים לקהל האזרחים במדינת ישראל – בתור ביטוח משלים. לצערנו, לא מעט אנשים מחליטים לבצע ביטוח גם בחברת הביטוח הפרטית בנוסף לקופת החולים, ומשלמים פעמיים בעבור אותו סוג ביטוח. מצב כזה נקרא כפל ביטוחים.

עד לפני מספר שנים, מקרים שכאלה היה נהוג לפתור באמצעות עורך דין. תהליך שכזה היה עשוי להגיע לעלות של כמה אלפי שקלים – לא משהו שכל משפחה יכולה להרשות לעצמה במדינת ישראל. לפיכך, קם ועלה מיזם חדש שנקרא הר הביטוח – מטרת המיזם הוא להנגיש את השירות של בדיקת מצב הביטוח של האזרחים, ובעלות כספית נמוכה בסדרי גודל.

 

מה מעניק לנו השירות של חברת הר הביטוח?

חברת הר הביטוח מאפשרת לכל אחת ואחת מכם את האפשרות להיכנס לאתר ולבדוק מה מצב הביטוח שלכם וכך תאתרו את הכספים הרדומים שלכם – האם אתם נמצאים במצב שבו אתם משלמים פעמיים: גם לחברת הביטוח הפרטית וגם לקופת החולים בעבור אותו סוג של ביטוח. במקרה שכזה, מדובר באלפי שקלים שכל משפחה יכולה לחסוך בבדיקה פשוטה אחת. הבדיקה מצריכה מכם השארת פרטים בסיסיים כמו שם מלא, שנת לידה, תעודת זהות, טלפון סלולארי וכתובת אימייל ליצירת קשר. את הדוח אתם עתידים לקבל כעשרים ואחת ימים לאחר השארת הפרטים (ימי עסקים).

במה שונים הלידים מהפייסבוק מהלידים שמגיעים מגוגל? – לקבלת המידע לחצו פה.

כעת נשאלת השאלה – מדוע שבכלל נקלע למצב שבו אנו משלמים פעמיים לחברת הביטוח וגם לקופת החולים בעבור אותו שירות? אולי אחד מהגופים הללו היה בוחר להודיע לנו על כך?
אז זהו – שלא. על פי נתונים ומחקרים שונים שבוצעו בנושא, עולה כי במדינת ישראל מסתובבים מיליארדי שקלים ללא סיבה, ששולמו על ידי משפחות במדינת ישראל בעבור ביטוחים כפולים. בחישוב פשוט, מדובר בחיסכון של אלפי שקלים מדי שנה לכל משק בית במדינת ישראל – חיסכון כלכלי שעשוי לשנות את החיים להרבה משפחות שחיות מתחת לקו העוני ובכלל. לכן קדימה, למה אתם מחכים? כנסו עוד היום לאתר חברת הר הביטוח, השאירו את הפרטים שלכם ותוכלו לחסוך בבדיקה קצרה וזולה, אלפי שקלים שיוכלו לשרת אתכם למגוון דברים אחרים – קניית רכב חדש, כיסוי המשכנתא, טיול לחול או כל דבר שעולה על רוחכם.